Czeladź

ul. Nowopogońska 98

Telefon

790 770 770

Godziny otwarcia

Pn-Pt 7-19 Sob 7-15

MECHANIKA SAMOCHODOWA

W naszym warsztacie spotkasz się z profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, co umożliwia nam wykonanie najbardziej skomplikowanych napraw. Naszym priorytetem jest jakość wykonanej usługi oraz terminowość.

Mechanik Czeladź: najlepszy adres w mieście

Kierowcy szukając warsztatu samochodowego w Czeladzi, trafiają na naszą stronę i od tego momentu ich auta są pod dobrą opieką. To wszystko za sprawą naszego podejścia do mechaniki samochodowej. Wiemy, że dobrze wykonana praca odbywa się w kilku krokach:

  1. Diagnostyka — nasi eksperci dokonują szczegółowej oceny stanu pojazdu, która pozwala na wykrycie usterek.
  2. Wycena naprawy — gdy już wiemy, co jest przyczyną awarii, przedstawiamy szczegółowy cennik koniecznych napraw (koszt części i wycena poszczególnych czynności naprawczych).
  3. Wykonujemy naprawę — po Twojej akceptacji, przystępujemy do pracy w możliwie najkrótszym terminie. Robimy wszystko, byś nie musiał czekać zbyt długo na swój samochód. Każdą zmianę scenariusza reklamy, która pojawiła się w trakcie prac, konsultujemy z klientem.
Mechanik Czeladź

Pracujemy z pasją.

Wiele osób szuka sprawdzonego i zaufanego mechanika samochodowego. Nasz kilkuosobowy zespół specjalistów pracujący na nowoczesnym sprzęcie świadczy o najwyższej jakości usług, które oferujemy.

W naszym warsztacie spotkasz się z profesjonalnym podejściem do klienta. Posiadamy warunki do naprawy najbardziej skomplikowanych usterek mechanicznych. Każdy pracownik posiada minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy. Zaangażowanie, wiedza oraz umiejętności doskonale przekładają się na jakość świadczonych usług.

 Zajmujemy się naprawami usterek mechanicznych, elektryki oraz elektroniki. Starannie zapoznajemy się z każdym problemem.  Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami części samochodowych, ściągając części tylko sprawdzonych marek. 

Naprawę wyceniamy przed rozpoczęciem pracy, a każdą ewentualną zmianę konsultujemy z klientem. Przyjeżdżając na drobną naprawę możesz poczekać na swój samochód w komfortowej poczekalni.

W naszym warsztacie dokładamy wszelkich starań, aby klient wyjechał od nas w pełni sprawnym autem z uśmiechem na twarzy.

Mechanik Czeladź

Często zadawane pytania

Oferujemy kompleksowy zakres usług związanych z mechaniką samochodową. Profesjonalny sprzęt, którym dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi awariami samochodów.

Cenimy Twój czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, by auto było do odbioru w możliwie najkrótszym terminie. Zdarza się, że musimy czekać na części, a to niekiedy wydłuża termin całej naprawy.

Mechanik Czeladź: jak dojechać?

Miejscem działalności naszego warsztatu samochodowego w Czeladzi jest ulica Nowopogońska 98. Jesteśmy tu do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00.

kontakt

SOCIAL MEDIA

2021 © Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystanie i powielanie zdjęć produktów bez zgody autora zabronione.
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.
Prezentowana oferta produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.