Czeladź

ul. Nowopogońska 98

Telefon

790 770 770

Godziny otwarcia

Pn-Pt 7-19 Sob 7-15

Myjnia bezdotykowa Czeladź

Na terenie naszego kompleksu do Twojej dyspozycji jest jedna z najnowocześniejszych, najbardziej estetycznych i największych myjni w regionie. Nasza myjnia bezdotykowa z aktywną pianą jest otwarta całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Nowoczesna myjnia bezdotykowa Czeladź (z aktywną pianą)

Na terenie myjni można również kompleksowo wypielęgnować środek pojazdu. Udostępniamy szereg urządzeń, które umożliwiają zadbanie o wnętrze pojazdu:

  • czyszczenie tapicerki, 
  • odkurzanie, sprężone powietrze, 
  • czyszczenie dywaników z weluru, 
  • oprysk do czyszczenia felg, 
  • czernidło do opon, 
  • ściereczki kosmetyczne, 
  • nalewak płynu do spryskiwaczy, 
  • automat vendingowy z akcesoriami do pielęgnacji pojazdów.

 

Naszym Klientom zapewniamy liczne udogodnienia, aby wizyta u nas nie była przykrym obowiązkiem, a źródłem satysfakcji i przyjemności.

5 stanowisk, 5 programów mycia oraz urządzenia dodatkowe na myjni.

Wizyta w myjni bezdotykowej to najpopularniejszy i najtańszy sposób na umycie samochodu. Umycie pojazdu za pomocą myjki ciśnieniowej jest znacznie szybsze i tańsze niż wizyta w myjni ręcznej czy w studiu detailingowym. Ponadto w myjni samochodowej można nie tylko przeprowadzić detailingowe mycie samochodu z zewnątrz, ale zadbać o czystość wnętrza pojazdu.

Nasza myjnia posiada 5 stanowisk mycia, w tym jedno przeznaczone dla większych pojazdów typu BUS. Proces mycia pojazdu obejmuje kilka etapów: mycie wstępne, czyli oprysk aktywną pianą, mycie zasadnicze mikroproszkiem, spłukiwanie, woskowanie na gorąco, nabłyszczanie i osuszenie lakieru. Korzystamy z niezawodnych środków myjących najwyższej jakości, które nie rysują powierzchni i są bezpieczne dla lakieru, dzięki czemu samochód po wizycie w myjni będzie czysty i błyszczący.

Na terenie myjni można również kompleksowo wypielęgnować środek pojazdu. Udostępniamy szereg urządzeń, które umożliwiają zadbanie o wnętrze pojazdu — czyszczenie tapicerki, odkurzanie, sprężone powietrze, czyszczenie dywaników z weluru, oprysk do czyszczenia felg, czernidło do opon, ściereczki kosmetyczne, nalewak płynu do spryskiwaczy, automat vendingowy z akcesoriami do pielęgnacji pojazdów.

Naszym Klientom zapewniamy liczne udogodnienia, aby wizyta u nas nie była przykrym obowiązkiem, a źródłem satysfakcji i przyjemności.

myjnia bezdotykowa Czeladź - dlaczego warto?

Stawiamy na jakość — oznacza to, że zapewniamy wystarczającą liczbę stanowisk, by klienci nigdy nie musieli czekać w kolejce. Korzystamy tylko i wyłącznie z wysokiej jakości preparatów. 

Co więcej, nasza myjnia bezdotykowa ma kapitalną lokalizację — łatwo do nas trafić z miast ościennych takich, jak Będzin, Sosnowiec, Katowice czy Dąbrowa Górnicza. RS Auto Czeladź to również myjnia ręczna, przy której funkcjonuje również sklep z kosmetykami samochodowymi. Dzięki temu wszystkie potrzebne akcesoria są pod ręką. 

Jak do nas dojechać?

Jeśli chcesz skorzystać z najnowocześniejszej myjni bezdotykowej w Czeladzi i okolicy, odwiedź nas — nasz adres to ul. Nowopogońska 98 w Czeladzi.

kontakt

SOCIAL MEDIA

2021 © Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystanie i powielanie zdjęć produktów bez zgody autora zabronione.
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.
Prezentowana oferta produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.