Czeladź

ul. Nowopogońska 98

Telefon

790 770 770

Godziny otwarcia

Pn-Pt 7-19 Sob 7-15

przechowalnia opon i kół Czeladź

Przechowywanie kół i opon to dla wielu kierowców spory problem. Z nami nie musisz się tym przejmować — zmienimy Twoje koła i przechowamy je w naszym magazynie do kolejnego sezonu.

Kompleksowa usługa

W trakcie jednej wizyty możesz załatwić wszystkie potrzeby dotyczące Twoich kół i opon — naprawimy, wymienimy i odstawimy w bezpieczne miejsce.

Odpowiednie warunki

Wiemy, jaki duży wpływ na jakość opon mają warunki, w których są one przechowywane. W naszych przechowalniach panują warunki zapobiegające przedwczesnemu starzeniu opon.

Transport po naszej stronie

Transport opon bywa kłopotliwy, dlatego my bierzemy to na siebie. Przewozimy, a następnie umieszczamy je w przechowalni, a Ty o nic nie musisz się martwić.

Dlaczego warto przechować opony
w RS Auto Czeladź?

Przechowalnia kół i opon to przestrzeń, która powinna spełniać określone warunki fizykochemiczne. Miejsce musi być przede wszystkim:

  • suche,
  • ciemne,
  • o stałej, umiarkowanej temperaturze.

Co więcej, koła i opony nie powinny być przechowywane w sąsiedztwie różnego rodzaju chemikaliów. Niestety kierowcy często na to nie zwracają uwagi. Później okazuje się, że opony szybko tracą swoje właściwości. 

Nie czekaj — profesjonalna przechowalnia kół i opon w Czeladzi czeka na Ciebie. Przyjedź do nas. My ściągniemy koła, przeniesiemy je w odpowiednie miejsce, założymy nowe.

Wszystko w terminie, który Tobie będzie odpowiadał.

Przechowalnia kół i opon Czeladź

Jak do nas dojechać?

kontakt

SOCIAL MEDIA

2021 © Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystanie i powielanie zdjęć produktów bez zgody autora zabronione.
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.
Prezentowana oferta produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.