Czeladź

ul. Nowopogońska 98

Telefon

790 770 770

Godziny otwarcia

Pn-Pt 7-19 Sob 7-15

Stacja kontroli pojazdów Czeladź

Prowadzimy przeglądy wszystkich pojazdów do wagi 3,5T. Twój samochód będzie w dobrych rękach – nasi specjaliści zadbają o Twoje bezpieczeństwo.

BEZPIECZEŃSTWO TO PODSTAWA.

Nasza stacja wykonuje przeglądy techniczne wszystkich pojazdów do 3,5T. Przeglądy obejmują takie pojazdy jak samochody osobowe wszystkich marek, motocykle, przyczepy, ciągniki rolnicze oraz naczepy.

Kilkuosobowy, doświadczony zespół z największą dokładnością zadba o bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Pracując na nowoczesnym sprzęcie jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksową diagnostykę każdego samochodu. Ewentualne, drobne usterki naprawiamy od ręki, tak abyś swoim pojazdem bezpiecznie przemieszczał się po drodze.

Co sprawdzamy na przeglądzie?
– Stan układu kierowniczego, hamulcowego oraz wydechowego;
– Stan oświetlenia, ewentualną regulację;
– Zawieszenie;
– Komorę silnika (wycieki);
– Prawidłowe działanie pasów bezpieczeństwa;
– Obowiązkowe wyposażenie samochodu, takie jak gaśnica oraz trójkąt ostrzegawczy;
– Stan ogumienia;

Wykonujemy badania pojazdów zaopatrzonych w instalację gazową, pojazdów sprowadzonych z zagranicy oraz z kierownicą po lewej stronie. Dodatkowo oferujemy: badania pokolizyjne, badania do uzyskania adnotacji HAK oraz TAXI, badania pojazdów z zatrzymanym dowodem rejestracyjnym . Oprócz przeglądów rejestracyjnych oferujemy również przegląd techniczny samochodu przed zakupem, zwracając uwagę na każdy detal.

Twój samochód będzie w dobrych rękach – nasi specjaliści zadbają o Twoje bezpieczeństwo.

Zdjęcie budynku rs-auto mieszczącego się w Czeladzi

O NAS

Stacja kontroli pojazdów Czeladź

Jesteśmy świadomą firmą, której zależy na bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Z tego wynika nasze podejście do wszystkich kwestii związanych z rzetelnym przeglądem aut. W naszej stacji kontroli pojazdów masz pewność, że Twoje auto przed każdą podróżą jest przygotowane do bezpiecznej jazdy.

Stacja kontroli pojazdów - częste pytania

Podczas przeglądu sprawdzamy stan układu kierowniczego, hamulcowego oraz wydechowego. Stan oświetlenia i ewentualne regulacje. W obrębie zawieszenia sprawdzamy: komorę silnika (pod kątem wycieków), prawidłowe działanie pasów bezpieczeństwa. Zwracamy uwagę na obowiązkowe wyposażenie samochodu, takie jak gaśnica oraz trójkąt ostrzegawczy. Badamy też stan ogumienia.

Tak, wykonujemy. Termin ważności przeglądu nie ma wpływu na całą procedurę wykonywaną w ramach diagnostyki pojazdu. 

Możesz skorzystać z danych kontaktowych na naszej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych.

Przegląd samochodu Czeladź: jak dojechać?

Nasz kompleks położony jest przy ulicy Nowopogońskiej 98 w Czeladzi — dzięki temu łatwo do nas dojedziesz z każdego kierunku. Nie czekaj. Umów dogodny dla Ciebie termin i pozwól, byśmy zadbali o bezpieczeństwo Twojego auta. 

Pamiętaj, że wykonując przegląd techniczny pojazdu w naszym kompleksie otrzymasz  upominek: zapach VIP CARIBI (wzorowany na luksusowych perfumach), albo chusteczki do kokpitu AUTOLAND lub dwa żetony na myjnię.

kontakt

SOCIAL MEDIA

2021 © Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystanie i powielanie zdjęć produktów bez zgody autora zabronione.
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.
Prezentowana oferta produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.