Czeladź

ul. Nowopogońska 98

Telefon

790 770 770

Godziny otwarcia

Pn-Pt 7-19 Sob 7-15

SERWIS KLIMATYZACJI Czeladź

Coroczny serwis klimatyzacji jest niezwykle ważny dla prawidłowego działania tego układu. Wbrew pozorom klimatyzacja przydaje się nie tylko latem podczas upałów.

Profesjonalny serwis klimatyzacji Czeladź

Oferta naszego kompleksu to kompletny zestaw działań, których potrzebuje klimatyzacja w każdym aucie. Przyjeżdżając do nas, możesz liczyć na:

  • Pełną dezynfekcję chemiczną wnętrza
  • Ozonowanie wnętrza
  • Nabijanie czynnikiem
  • Sprawdzenie szczelności
  • Wymianę filtra
  • Naprawę

Wszystkie usługi w dogodnym dla Ciebie terminie. Zależy nam na Twojej wygodzie.

Serwis klimatyzacji Czeladź. Częste pytania

Naszą misją jest świadczenie kompleksowej obsługi właścicielom samochodów. Zależy nam na tym, aby każdy kierowca mógł całościowo zadbać o swoje auto. Serwis klimatyzacji obejmuje: kompletną dezynfekcję chemiczną i ozonowanie wnętrza pojazdu, nabijanie czynnikiem, jak również naprawy.

Wykonujemy konserwację układów klimatyzacji w naszym kompleksie przy ulicy Nowopogońskiej 98 w Czeladzi. Możesz do nas przyjechać w dni robocze 8-18, w soboty 8-14. Godziny podane przez Ciebie to godziny pracy stacji kontroli pojazdów.

Zaniedbana klimatyzacja może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. Dla jej prawidłowego funkcjonowania warto dokonywać serwisu co rok. Jeśli nie masz pewności co do stanu klimatyzacji w Twoim aucie, przyjedź do nas, a my wszystko sprawdzimy.

Serwis klimatyzacji. Jak dojechać?

Dojazd do kompleksu RS Auto Czeladź jest wygodny z każdego kierunku. Nasza siedziba znajduje się w niedużej odległości od drogi krajowej 86 — łączącej Sosnowiec z Katowicami, dlatego wszyscy kierowcy jadący z tych miasta, łatwo do nas trafią.

kontakt

SOCIAL MEDIA

2021 © Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystanie i powielanie zdjęć produktów bez zgody autora zabronione.
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.
Prezentowana oferta produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.