Czeladź

ul. Nowopogońska 98

Telefon

790 770 770

Godziny otwarcia

Pn-Pt 7-19 Sob 7-15

blog

Poruszamy tematy, które mogą Cię zainteresować. 

pexels-karolina-grabowska-6603957

Doradzamy...

Dlaczego zmiana opon jest tak istotna?

Sezon na zmianę opon w pełni. Niestety, zmiany pogodowe i coraz mniejsza ilość mroźnych dni powodują, że niektóre osoby tracą czujność i decydują się nie zmieniać ogumienia na zimowe. Większość z nich jednak nie zdaje sobie sprawy, jak duża jest różnica między oponami letnimi a zimowymi. Zagraża to zarówno kierowcy jak i innym uczestnikom ruchu drogowego.

tim-krauss-90kh2QzQzPI-unsplash-filter.jpg

Doradzamy...

Ceramika czy wosk? AutoDetailing w RS AUTO

Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób może zabezpieczyć swoje auto przed zimą. Jedną z podstawowych czynności powinno być zabezpieczenie lakieru, co zaoszczędzi nam naprawę ubytków czy mikrouszkodzeń w późniejszym czasie.  Również dzięki takim zabiegom nasz samochód dłużej będzie dobrze się prezentował. Tylko czym go zabezpieczyć?

deniz-demirci-FI1H2EWH7jE-unsplash

Doradzamy...

Jak zadbać o letnie opony przez zimę?

Często zmieniając opony na zimowe zapominamy o odpowiednim zabezpieczeniu opon letnich, co w konsekwencji prowadzi do zmniejszenia ich wytrzymałości. Powstają mikropęknięcia, guma staje się mniej elastyczna i sucha. Jak w takim razie wydłużyć żywotność przechowywanych opon? Postaramy Ci to przedstawić w kilku prostych krokach.

ZNAJDŹ NAS W SOCIAL MEDIACH!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

kontakt

SOCIAL MEDIA

2021 © Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystanie i powielanie zdjęć produktów bez zgody autora zabronione.
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.
Prezentowana oferta produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.